Internet UPC

Internet UPC
Internet UPC

UPC jest bardzo popularną w Polsce siecią telewizji kablowej. Należy do Liberty Global, który oferuje swoje usługi ponad 18 milionom klientów na świecie. UPC Polska obecnie oferuje nie tylko popularne kanały telewizyjne ale dostarcza także bardzo szybki internet. Wykorzystano tutaj fakt, że skoro klient ma już w domu podłączony kabel od UPC z telewizją to można go jeszcze wykorzystać do podłączenia internetu.

Dzięki temu, że UPC posiada własną infrastrukturę może zapewnić bardzo wysokie prędkości internetu aż do 150 MBit/s za naprawdę bardzo przystępnę cenę. Obecnie oferta internetu UPC jest jedną z najkorzystniejszych pod względem stosunku ceny do jakości.

Pobieranie Wysyłanie Darmowy modem Wi-Fi Abonament miesięczny Aktywacja
10 MBit/s 1 MBit/s - 56 zł 39 zł 1 zł
25 MBit/s 1,5 MBit/s - 66 zł 39 zł 1 zł
50 MBit/s 5 MBit/s Tak 80 zł 39 zł 1 zł
100 MBit/s 8 MBit/s Tak 101 zł 39 zł 1 zł
150 MBit/s 10 MBit/s - 150 zł 100 zł

Firma UPC Polska będąca jedną z filii międzynarodowej firmy Liberty Global już od lat odpowiada za dostarczanie usług telewizji kablowej do abonentów z naszego kraju. W kolejnych latach swojej działalności UPC poszerzyła ofertę o usługi z zakresu telefonii stacjonarnej, najnowszym rozwiązaniem przygotowanym z myślą o jej klientach jest zaś dostęp do Internetu. Największa sieć kablowa w Polsce cieszy się dużym zaufaniem osób korzystających z jej usług, oferta Internet UPC stanowi zaś najlepszy dowód na to, że nie jest to zaufanie bez pokrycia.

Tym, co zwraca na siebie uwagę w pierwszej kolejności jest duża dbałość o klienta charakteryzująca twórców oferty Internet UPC. Dbałość ta wyraża się poprzez stworzenie możliwości korzystania z wyjątkowo szybkiego Internetu, można dostrzec ją jednak również w sposobie prezentacji oferty. Na stronach firmy można znaleźć nie tylko nośne hasła promocyjne, które nie mogą nie przemawiać do świadomości użytkowników Internetu, ale i bardzo konkretne dane. Potencjalny użytkownik może dowiedzieć się więc, na jakie aktywności w sieci będzie mógł sobie pozwolić decydując się na Internet UPC.

Dziś jest to nie tylko odwiedzanie kolejnych stron www i odpisywanie na maile, ale również: oglądanie filmów online, słuchanie muzyki, prowadzenie wideokonferencji z bliskimi znajdującymi się na drugiej półkuli, a nawet oglądanie telewizji emitowanej za pośrednictwem Internetu. I z jakimi kosztami musiałby się liczyć wybierając określony transfer danych u różnych dostawców usług internetowych. Tego typu informacje pozwalają zrozumieć, na czym polega wyjątkowość oferty tego dostawcy telewizji kablowej, ułatwiają przy tym podjęcie ostatecznej decyzji zarówno osobom obeznanym z Internetem, jak i takim, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym medium.

Internet UPC to również propozycja ceniona z uwagi na dodatkowe możliwości, jakie stwarza, to właśnie one stanowią bowiem najlepszy dowód na to, że dostawcy Internetu zależy na wysokim komforcie odczuwanym przez jego klientów. W tym kontekście warto wspomnieć choćby o oprogramowaniu zabezpieczającym, które UPC dostarcza swoim klientom. Dzięki rozwiązaniom tego typu nawet osoby pozbawione doświadczenia w korzystaniu z Internetu nie musza obawiać się o to, że wirus narazi je na straty, a ich poufne dane zostaną wykradzione. Co więcej, na stronach UPC można znaleźć również szereg porad przydających się zarówno starszym, jak i młodszym użytkownikom wirtualnej sieci. Dzięki poradom tym można bezpiecznie surfować po Internecie bez obaw o to, że naiwnie popełni się błąd, który będzie miał poważniejsze konsekwencje. Porady te są w szczególny sposób cenione przez rodziców, którzy mogą dowiedzieć się, jakie rzeczywiste zagrożenia czyhają na ich dzieci w sieci i jak można się im przeciwstawiać.

Osoba zainteresowana korzystaniem z oferty Internet UPC może korzystać z jednego z czterech dostępnych pakietów. Różnią się one między sobą prędkością przesyłu danych, do wyboru jest więc zarówno pakiet podstawowy z transferem do 30 Mb/s, jak i wyjątkowa oferta dla osób, które potrzebują ekstremalnie szybkiego internatu zakładająca transfer nawet do 150 Mb/s. Każdy pakiet można zamówić nawet wówczas, gdy nie posiada się telefonu stacjonarnego w sieci UPC, jego atutem jest zaś i to, że w cenie abonamentu znajduje się również modem umożliwiający korzystanie z wirtualnej sieci w całym domu. Internet UPC to przy tym brak limitu pobieranych danych, użytkownik korzystający z wirtualnej sieci nie musi więc obawiać się o to, że przez kilkanaście dni będzie musiał wykorzystywać ją nadzwyczaj oszczędnie.

Internet UPC to również możliwość natychmiastowego kontaktu z pracownikiem firmy odpowiedzialnym za połączenie internetowe. Pracownikiem tym jest zazwyczaj osoba legitymująca się dużym doświadczeniem w tym zakresie, można mieć zatem pewność, że będzie ona w stanie błyskawicznie rozwiązać wszystkie pojawiające się problemy.

Internet Telekomunikacja Polska »

Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawowitych właścicieli i zostały użyte tylko w celach informacyjnych.

Copyright © 2014 DostawcyInternetu.com.pl. Polityka Prywatności | Kontakt.