Internet Cyfrowy Polsat

Internet Netia
Cyfrowy Polsat

Telewizyjna platforma cyfrowa Cyfrowy Polsat narodziła się pod koniec lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Dziś mówi się o niej jako o największej platformie satelitarnej na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, która może pochwalić się ponad trzema milionami abonentów i największą liczbą kanałów telewizyjnych i radiowych, które są im dostarczane. Platforma Cyfrowy Polsat znana jest zresztą nie tylko z dynamicznego rozwoju, ale również z umiejętności odpowiadania na zmieniające się oczekiwania klientów zainteresowanych współpracą z nią. Potwierdzeniem takiego stanu rzeczy jest miedzy innymi rosnąca liczba usług dodatkowych oferowanych abonentom, wśród których już od jakiegoś czasu można wskazać również na dostęp do Internetu.

Innowacyjność oferty przygotowanej przez Cyfrowy Polsat bierze się z tego, że operator ten umożliwia swoim klientom dostęp do mobilnego Internetu w dwóch technologiach. Technologie te to LTE i HSPA+, a więc rozwiązania prawdziwie innowacyjne, dzięki którym nasze dotychczasowe wyobrażenie o Internecie może się błyskawicznie zmienić. Internet mobilny oferowany przez Cyfrowy Polsat to przede wszystkim prędkość do 100 Mb/s sprawiająca, że nawet pobieranie dużych plików odbywa się w rekordowo krótkim czasie.

Internet Cyfrowy Polsat to także wyjątkowo duża prędkość (do 50 Mb/s) osiągana przy wysyłaniu plików, która sprawia, że bez trudu można wykorzystywać Internet w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych oraz wówczas, gdy chcemy dzielić się dużymi plikami z przyjaciółmi. Nowoczesna technologia gwarantuje minimalne opóźnienia oraz wyjątkową pojemność sieci, nie ma więc już obaw o to, że w godzinach szczytu korzystanie z Internetu będzie w jakikolwiek sposób ograniczone.

W chwili obecnej klienci zainteresowani usługą Internet Cyfrowy Polsat mogą korzystać z sześciu pakietów, wśród których bez trudu znajdą ten, który będzie najpełniej odpowiadał ich potrzebom. Pakiety różnią się między sobą z uwagi na limity danych, które można ściągnąć w ramach abonamentu, do wyboru jest więc zarówno rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, które korzystają z sieci nieregularnie i przede wszystkim po to, aby sprawdzić pocztę i odpisać na wiadomości od znajomych (tu limit wynosi 1 GB na miesiąc), jak i takie, które zadowoli tych abonentów, którzy nie wyobrażają sobie życia bez wirtualnej sieci (25 GB do ściągnięcia w ciągu miesiąca w ramach abonamentu). Na osoby zamawiające Internet Cyfrowy Polsat czeka przy tym kilka niespodzianek, które również mają swój wkład w to, że usługa jest postrzegana jako jedna z najbardziej atrakcyjnych na polskim rynku.

Pierwszą z nich jest możliwość bezpłatnego testowania Internetu przez siedem dni, dzięki czemu przyszły abonent może upewnić się, że ma do czynienia z rozwiązaniem rzeczywiście wydajnym. Nikt nie lubi przecież obietnic bez pokrycia, wybierając Internet Cyfrowy Polsat można więc mieć pewność, że uzyska się odpowiedź na pytanie o to, z jaką ofertą ma się do czynienia. Innym atutem rozwiązania proponowanego przez Cyfrowy Polsat jest zwolnienie z opłat abonamentowych przez pierwsze trzy miesiące. Klient, który zawiera dwuletnią umowę może więc cieszyć się z czasu, w którym korzysta z wirtualnej sieci za darmo.

Warto zwrócić uwagę i na to, że Cyfrowy Polsat dba o komfort swoich obecnych i przyszłych klientów. Na stronach internetowych platformy satelitarnej można zapoznać się nie tylko z aktualnie obowiązującymi promocjami, ale również z danymi dotyczącymi dostępności usługi. Osoba zainteresowana skorzystaniem z mobilnego Internetu może zatem sprawdzić, czy będzie on dostępny nie tylko w jej własnym domem, ale i nad jeziorem, nad którym lubi spędzać weekendy oraz w miejscu pracy lub w szkole. Każdy klient może korzystać również z infolinii, dzięki której błyskawicznie rozwiązywane są wszystkie problemy pojawiające się podczas korzystania z mobilnego Internetu.

Netia internet - zamawianie »

Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawowitych właścicieli i zostały użyte tylko w celach informacyjnych.

Copyright © 2014 DostawcyInternetu.com.pl. Polityka Prywatności | Kontakt.